Suchá výstavba a sádrokartonové konstrukce

Suchá výstavba

V průběhou minulých desetiletí se suchá výstavba na základě sádrokartonových desek rychle vyvíjela i rozvíjela a Knauf byl a je lídrem v této oblasti. Pomocí našich produktů vyřešíte jakékoli požadavky, které nelze dosáhnout klasickými masivními konstrukcemi. Kdo chce budovat moderně a kvalitně sáhne po produktech Knauf.

Sádrokartonové desky - základ suché výstavby

cutout_8421_detail_picture_1

Základem suché výstavby jsou sádrokartonové desky, které jsou určeny pro montáž příček, stropních podhledů suchých omítek  a předsazených stěn na ocelové profily, popř. dřevěné latě. Stavební systémy založené na sádrokartonových deskách Knauf najdou široké uplatnění v interiérech, a to jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích a opravách všech typů budov.
Výhodou stavebních systémů Knauf je lehká zpracovatelnost, nízká hmotnost (malé statické zatížení objektů), malá dopravní a energetická náročnost, rychlost a komplexnost montáže minimální technologické prostoje, suchý proces (s praktickým vyloučením vody ze stavby), ověřený stavebnicový systém bez potřeby znalostí a zkušeností z oblastí klasických zednických postupů a v neposlední řadě i souběžná montáž rozvodů a široké možnosti povrchových úprav.

Najděte svůj produkt

produkty

Ve vyhledávači najdete na jednom místě přehled všech produktů včetně jejich použití a dostupných variant.

Všechny produkty v kategorii Suchá výstavba