PALESTRA Kbelská 10: Ročník 2023

bezimsknaufem (002)

Silniční běžecký závod PALESTRA Kbelská 10 se tradičně běží první březnovou sobotu a je jedním z prvních běžeckých závodů v nové sezoně silničních běhů. Závod se běží na uzavřené trati s vyloučením dopravy přes městské části Kbely, Satalice a Vinoř. Běží se převážně po asfaltovém povrchu. 

Organizátorem běžeckého závodu je společnost PALESTRA Relax. Studenti ATVS Palestra – VOŠ a VŠTVS Palestra tento závod připravují a organizují v rámci své odborné studijní praxe. PALESTRA Kbelská 10 je Akademickým mistrovstvím ČR v silničním běhu na 10 km, jehož organizátorem je Česká asociace univerzitního sportu.

Knauf Praha, s.r.o. je dlouholetým podporovatelem této sportovní události. 
Letos se uskuteční již neuvěřitelný 37. ročník s 26 kategoriemi. Běh je určen pro širokou veřejnost, kde si na své přijdou i děti.
Jak už víte, i u nás v Knaufu rádi soutěžíme, proto vám nabízíme 3 volné registrační kódy pro ty z vás, kteří by se tohoto běhu účastnili.

Jak na to?
Sledujte náš facebookový profil kde je můžete být vylosováni a obdržet jeden z 3 registračních kódů. A pak se samozřejmě případně nezapomeňte podívat do vašich přijatých zpráv, jestli na Vás nečeká informace o výhře. :)
Losování proběhne až v následujících dnech. 

Soutěž je připravena ve spolupráci s VŠTVS Palestra. 
Přejeme hodně štěstí!