Produktová řada Knauf Kbelorit získala titul Produkt roku 2015

Slavnostní předání proběhlo 8.října

Dne 8.října 2015 převzali zástupci firmy Knauf ocenění Produkt roku 2015 za produktovou řadu Knauf Kbelorit. Slavnostní předání proběhlo v Hergetově cihelně na pražské Kampě, ve které již tradičně vyhlašuje vydavatelství ATEMI s časopisy Spektra, Obklady & dlažby a Domo výherce tohoto ocenění.
Minerální šlechtěné omítky Knauf Kbelorit určené především pro povrchové úpravy minerálních fasád se těší stále větší oblibě, neboť vytváří pevnou, difuzně otevřenou a stabilní ochranu fasády. Minerální omítka Kbelorit výrazně odolává plísním (má vysoké pH) a biologickému napadení fasádových pavoučků.
Nejen z těchto důvodů prožívají minerální šlechtěné omítky velkou renesanci a vracejí se na fasády vilových domů.
Široká paleta zrnitostí a struktur umožňuje snadné a jednoduché vytvoření krásného a spolehlivého líce fasády. Povrch fasády s extra jemným štukovým vzorem v zrnitosti 0,5 mm u Kbeloritu Piko nebo výrazně hrubá kresba 3,15 mm u Kbeloritu Dekoral umožňuje investorovi nebo architektovi vykročit jiným směrem než okoukaná a nudná fasáda pastózní roztírané omítkoviny aplikované z úsporných důvodů v nejtenčí možné a stále stejné tloušťce ne většinu zateplovaných domů. Kbelorit je jiný a nezměněný zůstává již přes patnáct let i na fasádách vašich domů.
 

Související stránky