D13 Samonosné podhledy (D13.cz)

D13 Samonosné podhledy (D13.cz)

Samonosné podhledy kotvené do stěn

Samonosní podhledy Knauf jsou podhledy, které jsou upevňovány výhradně do stěn bez použití závěsů. Desky Knauf jsou přišroubovány ke kovové podkonstrukci z jednoduchých nebo dvojitých profilů CW/UA.

D 131.cz Samonosný podhled bez požární odolnosti

K-3D-D131_oBS

Desky Knauf jsou přišroubovány na kovovou podkonstrukci z jednoduchých nebo dvojitých CW nebo UA profilů. Upevnění montážních profilů probíhá výhradně na obvodových stěnách. Mezi montážní profily (nad opláštění) je možné vložit izolaci. V závislosti na vybrané variantě systému je možné jej montovat až do rozpětí 6 m.

D 131.cz Samonosný podhled požární odolnost EI 15 - EI 120 zdola

K-3D-D131_BS_a-v-u

Desky Knauf jsou přišroubovány na kovovou podkonstrukci z dvojitých CW nebo UA profilů. Montážní profily se upevňují výhradně k obvodovým stěnám místnosti. V závislosti na vybrané variantě systému je možné (nad opláštění) vložit protipožární a/nebo akustickou izolaci. V závislosti na vybrané variantě systému je možné je montovat až do rozpětí 5,50 m.

D 131.cz Samonosný podhled požární odolnost EI 30 - EI 120 zdola a shora

K-3D-D131_BS_a-v-u_a-v-u-u-v-o

Desky Knauf jsou přišroubovány na kovovou podkonstrukci z dvojitých CW nebo UA profilů. Montážní profily se upevňují výhradně k obvodovým stěnám místnosti. V závislosti na vybrané variantě systému je možné (nad opláštění) vložit protipožární a/nebo akustickou izolaci. V závislosti na vybrané vyriantě systému je možné je montovat až do rozpětí 4,25 m.

Detaily

Ke stažení

Detail Název Datum vydání Typ  
D13.cz Samonosné podhledy 09/2019 technický list
  ZESILTE TICHO! Akustický komfort Knauf 08/2018 prospekt PDF