Knauf Knauf
zpět

Knauf Hydroflex - systémové produkty pro vytvoření funkčních hydroizolačních vrstev

Bezpečně utěsní koupelny, terasy a balkony. Jednoduché, zaručený výsledek.

Všude tam, kde může povrch přijít do styku se zatížením vodou, je dobrá izolace podkladu důležitá, protože jen tak zůstanou koupelny, terasy a balkony dlouho krásné a bez závad. Jedná se např. o zdi za vanou, sprchou nebo kolem umyvadla, které patří k nejvíce namáhaným plochám v koupelně. Dále jsou tu odpadové vpusti/odtokové kanály, které odvádí použitou vodu a kde je dobré utěsnění podkladu nezbytné. A právě k tomu je určen systém Knauf HYDROFLEX , který dokonale a profesionálně uzavře všechny komponenty systému. Součástí systému Knauf jsou těsnící bandáže v roli pro utěsnění styku podlaha/stěna, vnitřní a vnější roh, těsnící manžety pro osazení vodoinstalací a dilatační oddělovací tkaninu pro plošnou hydroizolaci podlah. Materiál je zcela inovativní svým složením na bázi netkané vliesové textilie. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky určené nejen profesionálním obkladačům, ale vzhledem k snadné aplikaci i koncovým spotřebitelům. 

Výhody použití těsnících a dilatačních bandáží  Knauf HYDROFLEX:

 • Lepší aplikace (poddajnost) oproti bandážím na bázi kaučuku, netrhají a nelámou se
 • Vodotěsné, deformovatelné, snadno zpracovatelné
 • Jednodušší dělení materiálu (odstřižením, odříznutím)
 • Řešení prakticky všech detailů (vodoinstalace, montážní a kotevní prvky, spoj stěn a podlah)
 • Snadná barevná identifikace
 • Všechny produkty jsou použitelné v interiéru i exteriéru (balkony, terasy) a aplikují se spolu s hydroizolačními nátěry TEKUTÁ HYDROIZOLACE(HYDROIZOLACE EXTERIÉR 2K)

 

Související stránky

 • IMG_9774

  Vlhké prostory

  Na správně zvoleném souvrství v mnoha případech závisí funkčnost stavby. To platí beze zbytku i pro prostory se zvýšenou vlhkostí, mokré … Vlhké prostory