Vojenská nemocnice Olomouc

Vermiplaster v národní kulturní památce

Vojenská nemocnice Olomouc

Vojenská nemocnice v Olomouci má od ledna 2017 unikátní dětské oddělení. Jedná se o výjimečný projekt v rámci celé České republiky a je určen pro děti, jejichž zdravotní stav je natolik vážný, že vyžaduje dlouhodobou intenzivní péči. Resort obrany jej za neceelý rok vybudoval v areálu Klášterního Hradiska celkovou rekonstrukcí přízemního objektu, který původně sloužil jako jídelna mnichů. Toto jedinečné pracoviště, první svého druhu u nás, začalo fungovat už od ledna 2017 a nabízí celkem 14 lůžek se špičkovým vybavením a příjemným prostředím nejen pro děti, ale i pro jejich nejbližší.
 

Co nejvyšší možná požární odolnost, rychlost aplikace a úspora finančních nákladů. To byly základní požadavky, které měl investor. A sádrová protipožární omítka Knauf Vermiplaster tyto požadavky splnila.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aspernatur deserunt dignissimos in molestiae ratione reprehenderit totam? Dignissimos fugiat id minus nihil non voluptates voluptatibus? Aliquid ducimus esse sit vel veritatis!

Vojenská nemocnice Olomouc

Sušilovo náměstí 5, 779 00 Olomouc


Najít trasu

Související produkty

Související stránky