Knauf Knauf

zpět

S produktmi Knauf zistíte, že možnosti riešení sú nekonečné

Suchá výstavba

Suchá výstavba sa rozvinula v posledných rokoch k modernému, racionálnemu stavebnému štýlu pre výstavbu, prestavbu a renovácie stavieb. Pomocou našich produktov vyriešite akékoľvek požiadavky, ktoré nie je možné dosianuť tradičným spôsobom výstavby a klasickými masívnymi konštrukciami. Kto chce budovať moderne, kvalitne a efektívne siahne po produktoch Knauf.

Sádrokartonové desky - základ suché výstavby

cutout_8421_detail_picture_1

Základem suché výstavby jsou sádrokartonové desky, které jsou určeny pro montáž příček, stropních podhledů suchých omítek  a předsazených stěn na ocelové profily, popř. dřevěné latě. Stavební systémy založené na sádrokartonových deskách Knauf najdou široké uplatnění v interiérech, a to jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích a opravách všech typů budov.
Výhodou stavebních systémů Knauf je lehká zpracovatelnost, nízká hmotnost (malé statické zatížení objektů), malá dopravní a energetická náročnost, rychlost a komplexnost montáže minimální technologické prostoje, suchý proces (s praktickým vyloučením vody ze stavby), ověřený stavebnicový systém bez potřeby znalostí a zkušeností z oblastí klasických zednických postupů a v neposlední řadě i souběžná montáž rozvodů a široké možnosti povrchových úprav.

Najděte svůj produkt

produkty

Ve vyhledávači najdete na jednom místě přehled všech produktů včetně jejich použití a dostupných variant.

Všechny produkty v kategorii Suchá výstavba